Działka budowlana w miejscowości Stojadła
Stojadła gm. Mińsk Mazowiecki Pokaż na mapie ›
Ogłoszenie archiwalne Wygasło: Poniedziałek, 24 Listopad, 2025 00:49
185 000 zł
232 zł/m2
Szczegóły ogłoszenia
- Kategoria: Działki i grunty / Sprzedaż
- Pow. działki:799 m2
- Rodzaj działki:Budowlana
- Sprzedaż:Pośrednik
- Cena: 185 000 zł / 232 zł/m2
Opis oferty
Działka na sprzedaż o powierzchni 799m2 w miejscowości Stojadłapod Mińskiem Mazowieckim, do centrum Mińska około 4km.
Numery ewidencyjne działki 41/19; 41/32.
Działka w bardzo atrakcyjnej i rozwijającej się lokalizacji. Szybki
dostęp do zjazdu na drogę krajową A2 z wygodnym dojazdem do
Warszawy i Siedlec.
Spokojna i cicha lokalizacja, a jednocześnie na granicy miasta.
Działka objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego-
teren oznaczony symbolem MN-U (zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna
oraz usługi).
Działka uzbrojona w prąd, woda i kanalizacja- możliwość
przyłączenia od ulicy Królewskiej (około 200m). Plan zezwala na
wykopanie studni.
Zainteresowała Cię ta oferta? Zadzwoń i umów się na prezentację!
Bezpieczna transakcja za pośrednictwem Freedom Nieruchomości Mińsk
Mazowiecki
- pomoc w uzyskaniu najlepszej oferty kredytowej,
- preferencyjne warunki opłat i terminy u notariusza,
- pełne bezpieczeństwo kupna i sprzedaży na podstawie polisy OC
PZU,
- kompleksowe wsparcie agenta podczas całego procesu transakcji.
Opiekun oferty:
Klaudia Pucelak
tel. 512 - pokaż numer telefonu -
e-mail: @
Nota prawna: Informacje dotyczące opisu nieruchomości podane są
przez właściciela, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą
podlegać aktualizacji. Oferta dotycząca nieruchomości stanowi
zaproszenie do rokowań zgodnie z art. 71 Kodeksu Cywilnego i nie
stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych KC.
"Właścicielem ogłoszenia wraz z jego elementami jest Freedom